Hasan Arat-Nuri Şahin görüşmesinin perde arkası ortaya çıktı

Teknik direktör arayışlarını sürdüren Beşiktaş Başkanı Hasan Arat’ın, Nuri Şahin ile yaptığı görüşmenin olumlu geçtiği ileri sürüldü. Nuri Şahin kendisine sunulan projeyi beğenirken, Hasan Arat’a da gerçekçi bir plan sundu.

Beşiktaş Başkanı Hasan Arat, teknik direktör arayışlarına Almanya’da devam ediyor. Başkan Arat’ın Borussia Dortmund Antrenörü Nuri Şahin ile bir görüşme gerçekleştirdiği ileri sürüldü.

Türkiye Gazetesi’nin haberine göre; Şahin kendisine sunulan projeden çok etkilendiğini belirterek Beşiktaş’ta çalışmaya sıcak baktığını tekrarladı.

Altyapı oyuncularının daha çok kullanıldığı, yatırım transferlerinin yapıldığı, dev kulüplerin gelecek vadeden yıldızlarının kiralandığı bu projede başarının hemen gelmeyeceğini belirten genç teknik adam şunları söyledi:

“Sıfırdan bir kadro kurmak gerekiyor. Yepyeni bir takım ve Türkiye’nin alışık olmadığı bir sistem olacak. Bu şartlarda şampiyonluk gerçekçi bir hedef olmaz ama Beşiktaş’ın geleceği sağlama alınır. İlk sezon projenin altyapısını hazırlarken bir yandan rekabetçi olmamız gerekecek.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir