Fatih Ürek: Aramalara yetişemiyorum diye telefonumu fırlattım attım kırdım

Sahne öncesinde gazeteciler ile sohbet eden Fatih Ürek, “İyi bayramlar. Arkadaşlar ben bayram, yılbaşı, doğum günü sevmiyorum. Ben doğum günümde telefon tacizine uğruyorum. İyi bir taciz bu ama ben mesajlara ve aramalara yetişemiyorum diye telefonumu fırlattım attım kırdım. Ayıp olmasın diye insanlara ne yapayım? Sevilmek güzel çok mutlu oldum ama tıkandı telefon.” diyerek güldü.

Doğum gününde yurt dışına gittiğini söyleyen Fatih Ürek, Türk insanlarının yurt dışında yaptıkları alışverişi de değerlendirdi. Ürek, “Bu sene ünlü markaların kıyafetlerini hiç beğenmedim. Erkek markaları güzel aslında ama aşırı pahalı. Sevgili halkım bu markaları Türkiye’den çok alan var. Türkler’in maşallahı var. Eskiden Arap’lar için söylerdik bunu şimdi de Türkler yurt dışına çıkınca poşet poşet alışveriş yapıyorlar. İndirim buluyorlar diye herhalde.” dedi.

Fatih Ürek, yaz sezonunda sanatçıların pahalılıktan dolayı sahne alamayacağını da şu cümleler ile dile getirdi; “Sahne ücretlerinde indirime gittim ben mesela. Bu sene sanatçılar iş yapamaz diyorum. Şimdiden birçok sanatçı boşta. Bayramda kaç kişi iş yapıyor gördünüz mü siz? Ben çok eski olduğum için söylüyorum. O kadar pahalı rakamlar da alan olamaz. Belki bir iki tanedir bu sayı ama o rakamlar çok abartı. Mantıken olmaz zaten.” diyerek yaz sezonunu değerlendirdi.

patronlardunyasi.com

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir