Çinli üreticinin amiral gemisi katili modeli çok iddialı, fazladan para vermeyin

iQOO, Aralık 2023’te orta segment amiral gemisi modelleri Neo 9 ve Neo 9 Pro’yu tanıttı. Şimdi ise yeni bir model üzerinde çalıştığı söyleniyor; ancak bu modelin resmi adı henüz bilinmiyor ve geçici olarak iQOO Neo 9s Pro veya Neo 9 Racing Edition olarak anılıyor. Çin’in 3C sertifikasyon veritabanında ortaya çıkan yeni bir Vivo cihazı, bu beklenen model olabilir.

Çin’de satışa sunulan iQOO Neo 9 ve Neo 9 Pro’nun model numaraları sırasıyla V2338A ve V2339A iken, yeni onaylanan Vivo cihazının model numarası V2339FA olarak belirlenmiş. Bu benzerlik, V2339FA’nın Neo 9 Pro’nun yeni bir varyantı olabileceğine işaret ediyor. Bu durum, cihazın söylentilere konu olan iQOO Neo 9s Pro olabileceği düşüncesini güçlendiriyor. Cihazın kesin adını öğrenmek için daha fazla raporun gelmesi bekleniyor.

Çinli üreticinin amiral gemisi katili modeli çok iddialı, fazladan para vermeyin

V2339FA modelinin 3C sertifikasına göre, cihaz 120W hızlı şarj desteğiyle gelecek. Ancak cihaz hakkında başka bir bilgi mevcut değil. Öte yandan Vivo, Mayıs ayında Çin’de piyasaya süreceği Vivo X100s ve Vivo X100s Pro modellerinde yeni Dimensity 9300 Plus yonga setini kullanacak. Neo 9s Pro’nun da bu yonga setiyle gelip gelmeyeceği merak konusu.

iQOO, 24 Nisan’da Çin’de iQOO Z9 serisini tanıtacak. Bu seride Z9, Z9x ve Z9 Turbo olmak üzere üç telefon bulunacak. Şirket, Turbo modelinin Snapdragon 8s Gen 3 çipi ve 6.000mAh kapasiteli bir pil ile geleceğini doğruladı. Bu yeni modellerin piyasaya sürülmesi, iQOO’nun teknoloji alanındaki yenilikçi yaklaşımını bir kez daha gözler önüne seriyor. Telefonun fiyatının ise 220 dolar olması bekleniyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir